Продавець Магазин "Земледелец" г. Херсон розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
476 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Добрива " Квантум-Quantum

Добрива " Квантум - це серія спеціальних мікродобрив. Вони застосовуються для вирощування рослин з урахуванням сучасних інтенсивних технологій вирощування при правильному співвідношенні NPK в ґрунті. Добрива Квантум складаються з цілого комплексу спеціально підібраних біологічно активних речовин, і при цьому включають в себе досить велику кількість різних мікроелементів.
Добрива Квантум також являють собою адаптоген вельми широкого спектра дії, це відбувається завдяки синтетичному фитогормону, що знаходиться в складі даних препаратів. Він підвищує стійкість культур до тривалого впливу різних патогенних впливів: нестачі вологи, вітамінів і живлення, недостатньо якісному для рослин повітрю а також значних перепадів температури навколишнього середовища, як в холодну, так і в жарку боку. Ці добрива підвищують резистентність культури до різних хвороб, при цьому підвищують активність ферментів рослини.
Добрива Квантум - це поєднання мікро - та макро - елементів, які насичені цілим комплексом різних біологічно активних речовин. Ці поєднання дозволяють рослинам вижити в мороз і спеку, в посуху. При застосуванні добрив серії "Квантум" підживлення рослин відбувається набагато більш ефективно.
Все це робить застосування добрив цієї серії економічно вигідним і виправданим.
Купуючи добрива Квантум (Quantum) в інтернет-магазині <Хлібороб> Ви збережете свої рослини і значно заощадите на покупці!